آبان وب طراحی سایت آبان وب
آبان وب
Valiasr
Tehran, Tehran, 31326-254385 Iran
https://abanweb.net

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی حرفه ای و سئو شده می تواند به شکل معجزه آسایی فروش شما را چند برابر کند.امکانات سایت شرکتی و تعرفه آن تقریبا مشخص است. آبان وب به شما کمک میکند تا بهترین سایت شرکتی را داشته باشید

7 دلیل برای طراحی سایت شرکتی

اگر تا الان برای شرکت یا سازمان خود طراحی سایت انجام نداده اید، پیشنهاد میکنم حتما تا انتها این مقاله را مطالعه فرمایید.در طراحی سایت شرکتی می توانید از سیستم های مدیریت محتوا و یا سایت ساز شرکتی استفاده کنید.

دلیل اول: مشتریان شرکت نام برند شرکتی را که می خواهند در گوگل جستجو می کنند

مسلما این مورد برای خود شما هم پیش آمده که به دنبال اطلاعات در مورد یک مجموعه و یا شرکتی خصوصی یا دولتی باشید و نام آن ها را در گوگل جستجو نمایید. پس یکی از مهمترین دلایل داشتن سایت شرکتی، جستجوی نام برند در گوگل می باشد.

دلیل دوم: بدست آوردن اطلاعات تماس شرکت

فرض کنید یک شخص می خواهد با شرکت ارتباط بر قرار کند، اما هیچ آدرس و تلفنی از شرکت ندارد. با یک سرچ کوچک در Google به راحتی می تواند آدرس و تلفن های شرکت را از سایت بدست آورد. پس طراحی کردن یک سایت شرکتی می توانید به مخاطبان خود کمک کنید.

دلیل سوم: معرفی خدمات شرکتی به افرادی که شما را نمی شناسند

مسلما مهمترین هدف از طراحی سایت شرکتی، معرفی خدمات به دیگران است. خدمات هرچه که می خواهد باشد. ممکن است متقاضی زیادی داشته باشد یا بر عکس متقاضی بسیار کم. اما این را در نظر بگیرید که اگر افراد بتوانند با شما آشنا شوند، میتوانند یه سود آوری مناسب برایتان داشته باشند. این روز ها اکثر مردم از نلفن های هوشنمد برای برطرف کردن نیازهای خود استفاده میکنند. شاید روزانه بیش از میلیون ها سرچ در ایران انجام شود. پس با داشتن یک سایت شرکتی و سئو کردن آن می توانید کسب و کار خود را رونق دهید.

دلیل چهارم: برند سازی نام شرکت

اگر شرکتی به تازگی ثبت کرده باشید، مسلما برای دیده شدن آن باید هزینه های زیادی بکنید. از طراحی لوگو گرفته تا طراحی سایت. بیلبوردهای تبلیغاتی، چاپ تراکت، تبلیغات تلویزیونی و یا جدیدا تبلیغات در شبکه های اجتماعی. با طراحی یک سایت شرکتی می تواند در این امر کمک شایانی به شرکت شما بکند.

دلیل پنجم: حرفه ای تر بودن شرکت

این روزها اگر شرکتی وب سایت نداشته باشد و علاقه ای به طراحی سایت نداشته باشد، انگار دفتر کار ندارد. این یک واقعیت است. با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای کلاس کار خود را بالاتر ببرید. معمولا اگر آگهی استخدام بزنید افرادی که آن آگهی را می بینند قبل از هرچیزی به دنبال اسم شرکت در اینترنت میگردند تا میزان اعتبار شرکت را ببینند. معمولا قرار دادن تصاویر پرسنل، محیط شرکت، گواهینامه و افتخارات شرکت در سایت باعث می شود اعتماد بیشتری نسبت به مجموعه تان شود.

دلیل ششم: در ارتباط بودن با شرکت های خارجی از طریق سایت

ممکن است شرکت فقط در ایران فعالیت نکند. ارتباط برقرار کردن با دیگر شرکت های دنیا معمولا از طریق ایمیل و وب سایت صورت میگیرد. مشتریانی داشته ایم که قبل از مراجعه به ما وب سایت نداشتند. بعد اینکه با شرکت های خارجی ارتباط بر قرار کردند و آنها درخواست آدرس سایت داده بودند و چون نداشتند، قراردادشان کنسل شده بود. تازه به فکر ساخت سایت برای شرکت افتاده بودند که البته می شود نوش داروی پس از مرگ سهراب.

دلیل هفتم: اطلاع رسانی های اخبار شرکت در سایت

فرض کنید در شرکت یا سازمان شما یک اطلاعیه جدید منتشر شده و مشتریان با شرکت تماس میگیرند و درخواست توضیحات میکنند. به جای اینکه به تک تک آن ها توضیح دهید، کافی است یک خبر یا مقاله در سایت منشتر کنید و به آن ها بگویید از طریق سایت می توانند موضوع را مطالعه کنند.به همین سادگی با طراحی سایت شرکتی می توانید کارها را آسان تر کنید.

امکانات طراحی سایت شرکتی

به صورت پیش فرض یک سری امکانات  برای طراحی سایت های شرکت در نظر گرفته می شود که معمولا در تمام سایت ها یکسان هستند. ساخت سایت شرکتی از نظر عملکرد پیچیدگی زیادی ندارد مگر اینکه نیاز های خیلی خاصی در طراحی سایت مد نظر مشتری باشد.در ادامه به معرفی ماژول ها و ویژگی های سایت شرکتی می پردازیم.

قالب سایت شرکتی

یکی از مهمترین موارد هنگام ایجاد سایت شرکتی، طراحی قالب آن می باشد. معمولا برای طراحی از قالب های سبک، رسمی و ساده استفاده می شود. مجموعه آبان وب می تواند در دو حالت اختصاصی و آماده طراحی سایت شرکتی  را بر عهده بگیرد.

ماژول اسلایدر تصاویر

به تصاویر چرخشی که در بالای صفحه اصلی قرار میگیرند، اسلایدر تصویر گفته می شود.

فرم تماس با ما

وجود فرم تماس بسیار ضروری می باشد.  اطلاعات تماس باید به صورت کامل و شفاف در این صفحه قابل دسترسی باشد. از مزیت های سیستم مدیریت محتوای آبان می توان به این اشاره کرد که هر نوع اطلاعات تماسی که بخواهید می توانید در این صفحه قرار دهید. مثلا اطلاعات تلفن های تماس شرکت، موبایل، ایمیل ها، شبکه های اجتماعی، آدرس ها، فکس و ... بدون محدودیت در این صفحه داشته باشید.

صفحه ساز

معمولا در سایت های شرکتی صفحات متعددی وجود دارد. مثلا درباره ما، اهداف شرکت، گواهینامه و افتخارات، معرفی پرسنل و غیره. این ماژول می تواند به تعداد نامحدود برای شما صفحه ایجاد کند. ضمن اینکه کاربران سایت میتوانند به صفحات شما امتیاز دهند.

ماژول مقالات

اگر به سئو سایت شرکت خود اهمیت می دهید، این ماژول برای شما معجزه میکند. فقط کافی است محتوا مفید در سایت خود قرار دهید. تمام قالب هایی که توسط ما طراحی می شود، استانداردهای سئو را به طور کامل رعایت میکند.

طراحی سایت شرکتی ارزان قیمت

بعضی از شرکت ها هستند که برای شروع بودجه زیادی برای سایت در نظر نمی گیرند. مجموعه آبان برای این شرکتها نیز پلن مناسبی را ارائه داده است. می توانید از طریق صفحه تماس با ما سفارش خود را ثبت و یا با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی در کرج

اگر شرکت شما در کرج واقع شده است می توانید با مراجعه به صفحه طراحی سایت در کرج اطلاعات مناسب را بدست آورید.

به این صفحه امتیاز دهید

  • منوچهر بسحاق
    شرایط، زمان و قیمت طراحی سایت شرکتی رو اعلام می فرمایید
    • لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

ارسال نظر درباره این موضوع